Intencje mszalne 30.10 - 5.11.2017

Poniedziałek 30 X
7.00 -
8.00 -
18.00 - † Edmund, Jadwiga i zmarli z rodziny
18.00 - Z prośbą o zdrowie dla Magdaleny

Wtorek 31 X
7.00 -
8.00 -
18.00 - † Aniela Kucharska (z racji urodzin) – o dar życia wiecznego

Środa 1 XI
7.30 - † Danuta Wronkowska, syn Maciej, rodzice z ob. stron i zm. z rodziny
9.00 - † Witold Mizgier (10 rocz. śm.) oraz rodzice i rodzeństwo z ob. stron
10.30 - † Tadeusz Florczyk (19 rocz. śm.) oraz rodzice z ob. stron, Władysław Sobiech, Adam Bociek
11.00 - Cmentarz: † Czesław (19 rocz. śm.) oraz zm. z rodzin Kaczmarek, Massow, Schlaif i Zynda
12.00 - † Antoni, Maria, Róża, Waldemar i Łucja
14.30 - Cmentarz: W intencji spoczywających na cmentarzu
18.00 - † Irena Meller (5 rocz. śm.), Michał Meller i zm. z rodziny, Urszula Rygielska

Czwartek 2 XI
7.00 - † Kazimiera, Jan, Anna Lewandowscy, Bronisław, Melania, Maria Bogaccy, za dusze w czyśćcu cierpiące i zm. z rodziny z ob. stron
8.00 - † rodziców Stefania i Józef, rodzeństwo Stanisława, Mieczysław i Józef Piórkowscy, mąż Zdzisław Adamski i jego zm. rodzice oraz zm. z rodziny Piórkowskich i Krawczyków
11.00 - Cmentarz: † Tadeusz Piłkowski i zm. rodzice z ob. stron
15.00 - Cmentarz:
18.00 - O miłosierdzie Boże dla zm. z rodzin Jaroszów, Jurów, Wojtusiaków, Zająców, Słomków, Cerkaskich, Prackich, Morzyńskich, Jedwabnych

Piątek 3 XI
7.00 - † Anna Kucharska (19 rocz. śm.)
8.00 - † Czesław Szopik (10 rocz. śm.)
16.30 - Za zm. lokatorów bloku 10 A przy ul. Grunwaldzkiej
18.00 - W intencji Maksymilian w 18 rocz. urodzin z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Patrona, zdrowie, siłę i głęboką wiarę

Sobota 4 XI
7.00 - † Karol Weiss (z racji imienin)
8.00 - Wynagradzająca MB za grzechy
18.00 - † Genowefa i Bronisław Cerklewicz, Wanda, Olga, Kazimierz Zujewscy

Niedziela 5 XI
7.30 - † Aleksander i Adelaida Sroczyńscy oraz zm. z rodzin z ob. stron i zm z rodziny Dudków
9.00 - Za zm. członków Żywego Różańca
9.00 - † Alicja Przekota – z racji pogrzebu
10.30 - † Marta i Maria Zielińskie
10.30 - † rodzina Urbańskich, Draganek, Becker, Wituckich, Nowickich, Łuczyńskich
12.00 - † Ewaryst Buczkowski (44 rocz. śm.)
12.00 - † Jerzy Kuczyniecki (10 rocz. sm.) i zm. z rodziny
15.00 - chrzty
18.00 - † rodzice, teściowie, siostry: Helena, Irena z mężem, Łucja, brat Szymon, Edward z synem Wiesławem, Eugeniusz, Bogusława i Jan Rędowicz

Prosimy o sprawdzenie poprawności zapisu intencji. Za wszelkie pomyłki przepraszamy.
Intencje można zamawiać w tygodniu w Biurze Parafialnym lub w Zakrystii. Przyjmujemy także Msze Święte Gregoriańskie za zmarłych!

.

Copyright 2013 © trojca.info