Informacja dla rodziców

Wyjazd 4 lipiec 2017r. o godz. 8.00 (rano) – zbiórka przy kościele Św. Trójcy w Bydgoszczy (od ul. Św. Trójcy) – proszę być około 30 minut wcześniej ze względu na pakowanie bagaży (g. 7.30).
Powrót 10 lipiec 2017r. w godzinach popołudniowych – odbiór przy kościele.

1. W razie choroby lokomocyjnej zażyć tabletkę 30 minut przed wyjazdem i zabrać tabletki na drogę powrotną. Proszę o informację przy autokarze, że dziecko zażyło leki oraz w oddzielnej kopercie tabletkę na drogę powrotną.

2. Proszę zabrać suchy prowiant na drogę (na miejscu będziemy dopiero na późnym obiedzie ok.15.00), nie dawać dzieciom czegoś, co mogłoby zaszkodzić w czasie drogi.

LISTA RZECZY:
- Obuwie pełne (jedna para)
- Kurtka wiosenna
- 2 ciepłe bluzy lub swetry
- 1 pary spodni długich
- Obuwie sportowe
- Koszulki, spodenki, bielizna, piżama
- Strój kąpielowy i ręcznik na plażę
- Przybory toaletowe (ręcznik mały i duży, mydło, szczoteczka i pasta do zębów, szampon i chusteczki higieniczne)
- Obowiązkowo jakieś nakrycie głowy przed słońcem. (krem)
- Podręczny plecak przeznaczony wyjścia na plażę.
- Pieniądze na drobne wydatki
- Nie zabierać żadnych drogocennych rzeczy – jeżeli tak to na własną odpowiedzialność!!!

PROSZĘ PAMIĘTAĆ, ŻE DZIECKO ZABIERA TYLKO 1 DUŻY BAGAŻ OK. 20KG ZE WZGLĘDU NA ŁADOWNOŚĆ AUTOKARU.

UWAGA!!!
1. W przypadku zażywania stałych leków proszę rodziców o zgłoszenie opiekunowi przed wyjazdem wraz z opisem dawkowania w zamkniętej kopercie oraz zaznaczenie tej informacji na karcie kolonijnej w punkcie III (uczestnicy nie mogą posiadać żadnych tabletek czy leków z racji bezpieczeństwa).

2. Jakiekolwiek pieniądze, które dzieci i młodzież zabierają można oddać opisane w kopercie (imię i nazwisko dziecka, KWOTA oraz ewentualne wskazania jak rozdzielać te środki) do przechowania u wychowawców (koperty z pieniędzmi można dać obojętnie jakiemu wychowawcy przy autokarze - prosimy o drobne banknoty).

3. W razie potrzeby kontaktu można dzwonić po nr tel: ks. Bartosz – 534 095 899, ks. Robert – 692 987 538, p. Kamila Mrotek 606 815 298

Copyright 2013 © trojca.info