Plan kolędy 2016/2017

Wizyta duszpasterska nazywana kolędą to spotkanie duszpasterzy z ich wiernymi, aby lepiej poznać ich życie duchowe i materialne. To również spotkanie modlitewne całej rodziny, dlatego bardzo prosimy, aby na kolędzie – o ile to jest możliwe – byli wszyscy domownicy. Program kolędy przedstawia się następująco:

I. 27 XIII – WTOREK godzina 15.00
1) Świętej Trójcy 30 oraz 35 – 37
2) Świętej Trójcy 15 – 23
3) Świętej Trójcy 9, 13 oraz 25 – 29
4) Świętej Trójcy 8 – 28
5) Świętej Trójcy 31

II. 28 XII – ŚRODA godzina 15.00
1) Świętej Trójcy 3 – 7
2) Świętej Trójcy 11 oraz 11 A
3) Grunwaldzka 26 – 14
4) Grunwaldzka 12 C
5) Grunwaldzka 1a i 1 – 5

III. 29 XII – CZWARTEK godzina 15.00
1) Grunwaldzka 2 – 10 oraz 7 – 11
2) Grunwaldzka 12 B (1 – 36)
3) Grunwaldzka 12 B (77 – 37)
4) Czarneckiego 1 – 13
5) Czarneckiego 2 – 12

IV. 30 XII – PIĄTEK godzina 15.00
1) Grunwaldzka 10 A (1 – 36)
2) Grunwaldzka 10 A ( 77 – 37)
3) Grunwaldzka 12 A (77 – 37)
4) Grunwaldzka 12 A (1 – 36)
5) Na Wzgórzu 52 – 2

V. 2 I – PONIEDZIAŁEK godzina 15.00
1) Na Wzgórzu 53 – 5
2) Nakielska 48 – 32
3) W. Pola 2 – 6 oraz 9 – 11
4) W. Pola 1 – 3 oraz Chłopickiego 1 – 5

VI. 3 I – WTOREK godzina 15.00
1) W. Pola 8 – 16, 13 – 29
2) Chłopickiego 2 – 12 oraz W. Pola 7 – 5
3) Nakielska 29 – 33
4) Nakielska 51 – 35
5) Nakielska 2 – 30 oraz 25 – 17

VII. 4 I – ŚRODA godzina 15.00
1) Nakielska 15 – 1
2) Dolina 2 – 8, Kruszwicka i Plac Poznański
3) Dolina 57 – 37
4) Dolina 18 – 24
5) Dolina 11 – 35

VIII. 5 I – CZWARTEK godzina 15.00
1) Grudziądzka 43 – 1 i nr 20
2) Miedza 6 – 2 i 7 – 3
3) Miedza 1 i 1A
4) Lubelska 11 – 15 i 23 – 21
5) Lubelska 17 i 9 – 1

IX. 6 I – Uroczystość Trzech Króli – PIĄTEK godzina 14.00
1) Lubelska 18 – 50
2) Lubelska 12 – 16 i 25 – 37
3) Seminaryjna 12 – 2
4) Poznańska 26 – 2 oraz 11 – 7 oraz Krótka

X. 7 I – SOBOTA godzina 14.00
1) Poznańska 13 – 29 i 30 – 28
2) Różana 12 – 2
3) Różana 23 – 1
4) Różana 24 – 14

XI. 8 I – NIEDZIELA godzina 14.00
1) Ułańska 1 – 19
2) Ułańska 4 – 34 oraz Wrocławska
3) Ułańska 35 – 21
4) Łokietka 52 – 30

XII. 9 I – PONIEDZIAŁEK godzina 15.00
1) Łokietka 21 – 13
2) Łokietka 31 – 33
3) Łokietka 29 – 23 oraz 28 – 14
4) Łokietka 1 – 11 oraz 2 – 12

XIII. 10 I – WTOREK godzina 15.00
1) Śląska 10 – 2
2) Śląska 11 – 1
3) Śląska 20
4) Śląska 22
5) Śląska 18 i 24

XIV. 11 I – ŚRODA godzina 15.00
1) Śląska 16 – 12 oraz 15 – 13
2) Śląska 17 – 23 oraz Siemiradzkiego 3 – 1
3) Siemiradzkiego 2 – 10
4) Siemiradzkiego 5 – 11 oraz 12

XV. 12 I – CZWARTEK godzina 15.00
1) Długosza 6 – 16
2) Długosza 7 – 1
3) Długosza 4 – 2 oraz 13 – 9 
4) Garbary 28 – 24 oraz 29 – 19

XVI. 13 I – PIĄTEK godzina 15.00
1) Garbary 12 – 6 oraz 22 – 14
2) Garbary 30, 17 – 1 oraz Naruszewicza
3) Jackowskiego 23 i 9
4) Jackowskiego 17 – 21 oraz 8 i 1 oraz Focha 50

XVII. 14 I – SOBOTA godzina 14.00
1) Jackowskiego 29 – 25
2) Jackowskiego 3
3) Jackowskiego 15 i 11
4) Jackowskiego 10

XVIII. 15 I – NIEDZIELA godzina 14.00
1) Jackowskiego 36 – 14
2) Jackowskiego 7
3) Kr. Jadwigi 1 – 15
4) Kr. Jadwigi 8 – 12 oraz 21 – 17

XIX. 16 I – PONIEDZIAŁEK godzina 15.00
1) Kr. Jadwigi 6 – 2 oraz Kącik i Grottgera
2) Chwytowo 11 – 3
3) Chwytowo 8 – 12
4) Chwytowo 14 – 22 i nr 13

XX. 17 I – WTOREK godzina 15.00
1) Chwytowo 4 – 6
2) Czartoryskiego 4 – 18 i Focha 25
3) Czartoryskiego 17
4) Czartoryskiego 15

XXI. 18 I – ŚRODA godzina 15.00
1) Kordeckiego 3
2) Kordeckiego 14 – 18
3) Kordeckiego 12 – 4
4) Kordeckiego 27 – 35

XXII. 19 I – CZWARTEK godzina 15.00
1) Kordeckiego 25 – 9
2) Kordeckiego 20 – 34
3) Szubińska 2, 17 – 19 oraz na zaproszenie
4) Na zaproszenie



 

.

Copyright 2013 © trojca.info