Plan kolędy 2017/2018

Wizyta duszpasterska nazywana kolędą to spotkanie duszpasterzy z ich wiernymi, aby lepiej poznać ich życie duchowe i materialne. To również spotkanie modlitewne całej rodziny, dlatego bardzo prosimy, aby na kolędzie – o ile to jest możliwe – byli wszyscy domownicy. Program kolędy przedstawia się następująco:

I. 27 XIII – ŚRODA godzina 15.00
1) Długosza 6 – 16
2) Długosza 7 – 1
3) Długosza 4 – 2 oraz 13 – 9
4) Siemiradzkiego 2 – 12

II. 28 XII – CZWARTEK godzina 15.00
1) Siemiradzkiego 1 – 11
2) Garbary 28 – 24 oraz 29 – 19
3) Garbary 12 – 6 oraz 22 – 14
4) Garbary 30, 17 – 1 oraz Naruszewicza

III. 29 XII – PIĄTEK godzina 15.00
1) Jackowskiego 23 i 9
2) Jackowskiego 7
3) Jackowskiego 36 – 14
4) Jackowskiego 17 – 21 oraz 8 i 1 oraz Focha 50

IV. 30 XII – SOBOTA godzina 14.00
1) Jackowskiego 10
2) Jackowskiego 29 – 25
3) Jackowskiego 3
4) Jackowskiego 15 i 11
5) Śląska 17 – 23

V. 2 I – WTOREK godzina 15.00
1) Śląska 16 – 12 oraz 15 – 13
2) Śląska 18 i 24
3) Śląska 22
4) Śląska 11 – 1

VI. 3 I – ŚRODA godzina 15.00
1) Śląska 10 – 2
2) Śląska 20
3) Łokietka 1 – 11 oraz 2 – 12
4) Łokietka 27 – 23 oraz 28 – 14
5) Łokietka 29 – 33

VII. 4 I – CZWARTEK godzina 15.00
1) Łokietka 21 – 13
2) Łokietka 52 – 30
3) Świętej Trójcy 11 oraz 11 A
4) Świętej Trójcy 3 – 7
5) Świętej Trójcy 8 – 24

VIII. 5 I – PIĄTEK godzina 15.00
1) Świętej Trójcy 35 – 37 oraz 30 – 28
2) Świętej Trójcy 31
3) Świętej Trójcy 15 – 23
4) Świętej Trójcy 13 oraz 25 – 29

IX. 6 I – Uroczystość Trzech Króli – SOBOTA  godzina 14.00
1) Czartoryskiego 15
2) Czartoryskiego 17
3) Czartoryskiego 4 – 18 i Focha 25  
4) Kr. Jadwigi 6 – 2 oraz Kącik i Grottgera

X. 7 I – NIEDZIELA godzina 14.00
1) Kr. Jadwigi 12 – 8 oraz 21 – 17
2) Kr. Jadwigi 1 – 15
3) Grunwaldzka 26 – 14
4) Grunwaldzka 12 C

XI. 8 I – PONIEDZIAŁEK godzina 15.00
1) Grunwaldzka 1a i 1 – 5
2) Grunwaldzka 2 – 10 oraz 7 – 11
3) Grunwaldzka 12 B (1 – 36)
4) Grunwaldzka 12 B (77 – 37)

XII. 9 I – WTOREK godzina 15.00
1) Grunwaldzka 10 A (1 – 36)
2) Grunwaldzka 10 A ( 77 – 37)
3) Grunwaldzka 12 A (77 – 37)
4) Grunwaldzka 12 A (1 – 36)

XIII. 10 I – ŚRODA godzina 15.00
1) Lubelska 11 – 15 i 23 – 21
2) Lubelska 17 i 9 – 1
3) Lubelska 18 – 50
4) Lubelska 12 – 16 i 25 – 37

XIV. 11 I – CZWARTEK godzina 15.00
1) Na Wzgórzu 52 – 2
2) Na Wzgórzu 53 – 5
3) Czarneckiego 1 – 13
4) Czarneckiego 2 – 12

XV. 12 I – PIĄTEK godzina 15.00
1) Nakielska 48 – 32
2) Nakielska 29 – 33
3) Nakielska 51 – 35
4) Nakielska 2 – 30 oraz 25 – 17

XVI. 13 I – SOBOTA godzina 14.00
1) Nakielska 15 – 1
2) W. Pola 8 – 16, 13 – 29
3) W. Pola 2 – 6 oraz 9 – 11
4) W. Pola 1 – 3 oraz Chłopickiego 1 – 5

XVII. 14 I – NIEDZIELA godzina 14.00
1) Chłopickiego 2 – 12 oraz W. Pola 7 – 5
2) Grudziądzka 43 – 1 i nr 20
3) Poznańska 26 – 2 oraz 11 – 7 oraz Krótka
4) Poznańska 13 – 29 i 30 – 28

XVIII. 15 I – PONIEDZIAŁEK godzina 15.00
1) Szubińska 2, 17 – 19
2) Seminaryjna 2 – 12
3) Miedza 6 – 2 i 7 – 3
4) Miedza 1 i 1A

XIX. 16 I – WTOREK godzina 15.00
1) Różana 12 – 2
2) Różana 23 – 1
3) Różana 24 – 14
4) Ułańska 1 – 19

XX. 17 I – ŚRODA godzina 15.00
1) Ułańska 4 – 34
2) Ułańska 35 – 21
3) Dolina 2 – 8, Kruszwicka i Plac Poznański
4) Dolina 18 – 24

XXI. 18 I – CZWARTEK godzina 15.00
1) Dolina 57 – 37
2) Dolina 11 – 35
3) Chwytowo 11 – 3
4) Chwytowo 8 – 12

XXII. 19 I – PIĄTEK godzina 15.00
1) Chwytowo 14 – 22 i nr 13
2) Chwytowo 4 – 6
3) Kordeckiego 3
4) Kordeckiego 27 – 35

XXIII. 20 I – SOBOTA godzina 14.00
1) Kordeckiego 14 – 18
2) Kordeckiego 25 – 9
3) Kordeckiego 20 – 34
4) Kordeckiego 12 – 4 i na zaproszenia
5) na zaproszenia  



 

.

Copyright 2013 © trojca.info